SuchdolTJ Sokol Chotětov
6:0
st 14. 8. 2024 18:00 @ Suchdol, POHÁR SKFS, 1. kolo

1. kolo krajského poháru

Krajský pohár: Suchdol - Chotětov 6:0 (2:0) | 4' a 86' Ruben Dobeš, 37' Michael Pašiak, 53' Jan Zelený, 59' Štěpán Šibrava, 90' Jan Herout

Krajský pohár: Suchdol - Chotětov 6:0 (2:0)

Branky: 4' a 86' Ruben Dobeš, 37' Michael Pašiak, 53' Jan Zelený, 59' Štěpán Šibrava, 90' Jan Herout

Sestava: Čižinský – Vojáček, Zelenka, Gallistl, Dobeš – Herout ©, Pacák, Pašiak (70' Králík) – Š. Šibrava, Zelený (60' L. Laštovka),  Biroš

Průběh utkání:
Suchdol vstoupil do utkání několika standardními situacemi a po jedné z nich se dokázal radovat. Centr ve vápně si i přes menší melu našel Dobeš a otevřel skóre zápasu, 1:0! Zápas byl v dalších minutách vyrovnaný. Soupeř byl důrazný a silný na balónu. Domácí naopak zhušťovali střed pole díky čemuž se hosté do šancí nedostávali. Před koncem poločasu si Šibrava pohrál s obráncem a předložil míč do vápna, kam si naběhl Pašiak, nová posila domácích, a na svůj první soutěžní gól v novém dresu nemusel dlouho čekat, 2:0!

Druhý poločas si domácí více zalezli a na hostech bylo, aby tvořili. Jejich ofenzivní snaha však otevírala okna v obraně. Jedno přišlo, když Vojáček vhodil míč zpět do hry na Herouta. Ten rychle posunul na nehlídaného Šibravu, který jednoduše předložil do malého vápna a Zelený se stal třetím domácím střelcem, 3:0! Po chvilce bylo ještě veseleji a dočkal se i Šibrava, který sám a s klidnou hlavou zvýšil na 4:0! V závěru zápasu se spíše už jen dohrávalo. Přesto se domácí ještě radovali, když nejprve na 5:0 zvýšil Dobeš a posledním dotykem v zápase upravil po rohovém kopu na konečných 6:0 i kapitán týmu, Herout.

Suchdol si poradil s mladoboleslavským Chotětovem a může se tak těšit na los dalšího kola.