so 17. 8. 2024 17:00 @ Malešov, 1.B třída sk.C (7.liga sk.C), 2. kolo

Malešov - Suchdol 0:2 (0:1) | 5' Štěpán Šibrava, 56' Jan Zelený

Malešov - Suchdol 0:2 (0:1)

Branky: 5' Štěpán Šibrava, 56' Jan Zelený

Sestava: Čižinský – Vojáček, Zelenka, Gallistl, Dobeš – Herout ©, Králík, Pacák – Š. Šibrava, Zelený (65' V. Kaše), Biroš

Průběh utkání:
Suchdol vstoupil do zápasu skvěle. Už v 5' se Dobeš prosmýkl až do vápna, kde odcentroval na Šibravu a ten míč nasměroval do sítě, 0:1! Následně se hra srovnala. Vojta měl na straně domácích hned několik střeleckých pokusů, ale po souboji s Gallistlem na půlce hřiště musel předčasně odejít ze hřiště kvůli zranění. Malešov bez svého kapitána hru zjednodušil a pomáhal si více nákopy a standardními situacemi. Největší šanci na srovnání v prvním poločase měl Basl, ale Čižinský jeho hlavičku vytěsnil nad bránu.

Druhá půle už tolik šancí nenabídla. Suchdol byl víc na balónu a domácí k ohrožení branky nepustil. Naopak byl sám nebezpečnější a to díky Zelenému, který v 56' tvrdou ranou z dálky nedal brankáři šanci, 0:2! V následné šanci byl opět nebezpečný Zelený, ale pohotovým obstřelem zacílil pouze do břevna.
Suchdol si závěr pohlídal a nepřipustil žádné drama v netradičním utkání, ve kterém šlo o více než jen o body. Hosté tak dokázali zvítězit.

Díky tomuto výsledku se mohl Suchdol radovat ze zisku tří bodů, úspěšného vykročení do nové sezóny v I.B-třídě a ze zisku Superpoháru.