Související zápas

ne 8. 9. 2024 17:00 @ Suchdol, 1.B třída sk.C (7.liga sk.C), 5. kolo
25_20240910_084507.jpg

Bojovný zápas branky nenabídl

Suchdol - Paběnice 0:0 (0:0)

Sestava: Čižinský – Vojáček, Zelenka, Dobeš, Biroš – Herout ©, Králík, Pacák (90' Karásek)– Š. Šibrava, Pašiak (62' V. Kaše), L. Laštovka

Průběh zápasu:
Hned v úvodu se do velké šance dostal Š. Šibrava. Biroš zatáhl míč až do vápna, kde přihrávkou pod sebe našel mladého křídelníka, ten však svou ranou trefil pouze tyč. Následný odraz díky skvělému reflexivnímu zákroku Výborného neskončil vlastním gólem a Biroš v těžké pozici už síť nedokázal rozvlnit. Kdo se po úvodní šanci těšil na atraktivní fotbal byl zklamaný, jednalo spíše o taktickou bitvu o střed pole, kdy se oba týmy uchýlily spíše k nákopům. Domácí k tomu byli donuceni hrou soupeře a hosté, ti díky svým stavěným a zkušeným útočníkům v podobě Špičák – Váňa, mají tuto disciplínu zmáknutou. Obrana domácích přesto Paběnice do ničeho nepouštěla.

Na začátku druhého poločasu se obraz hry příliš nezměnil. Vše se ale mohlo změnit v 60', kdy po faulu na unikajícího Jenčíka viděl po právu červenou kartu Zelenka a domácí tak dohrávali v oslabení. Ovšem útočná salva hostů se nekonala, ba naopak mohli sami inkasovat. Domácí se spoléhali na protiútoky a na rychlé útočné duo, Laštovka – Šibrava, kteří se snažili hostům zatápět. Největší šanci měl po centru a propadnutém míči do vápna Králík, ten se však nedokázal lépe zorientovat a tak ze slibné šance nebylo nic. Závěr zápasu byl hodně rozkouskován díky tvrdé hře a střídáním. Přesto hosté mohli jít v posledních minutách do vedení, ale v závaru před brankou nedokázal žádný útočící hráč míč dostat do sítě.

Oba týmy se rozloučily shodně a připsaly si do tabulky po bodu.