Související zápas

SuchdolFC VELIM "B"
ne 29. 9. 2024 16:30 @ Suchdol, 1.B třída sk.C (7.liga sk.C), 8. kolo
38_20240930_221442.jpg

Domácí nevyužili početní výhodu, navíc sami inkasovali

Suchdol - Velim B 1:2 (0:1) | 70' Luboš Vojáček - 44' Tomáš Gallistl (vlastní), 71' Tomáš Kmoch

Suchdol - Velim B 1:2 (0:1)

Branka: 70' Luboš Vojáček

Sestava: Čižinský – Vojáček, Zelenka, Gallistl, Dobeš – Herout ©, Králík, Pacák (83' V. Kaše) – Š. Šibrava, L. Laštovka (73' Zelený), Biroš

Průběh utkání:
Lépe do utkání vstoupili hosté, kteří byli opticky v převaze, ale šance nepřicházely ani na jedné straně. Když už se zdálo, že se půjde do kabin za stavu 0:0, rozehráli hosté rohový kop na vápno, kde Kopáčkovu ránu tečoval do protipohybu brankáře Gallistl a hosté se tak mohli radovat, 0:1.

Druhý poločas nabídl více fotbalových příležitostí. Velkou šanci na změnu stavu měl na straně hostů Kmoch, který šel sám na branku. Akci chtěl ještě vyšperkovat přihrávkou před prázdnou branku na Kasala, ale ten na míč nedosáhl. A tak se dramatický okamžik odehrával na druhé straně. Š. Šibrava se dostal za obranu a zezadu ho skluzem dohrál kapitán hostů Vlk, který se sice hájil tím, že zasáhl míč, rozhodčí ho však poslal pod sprchy. Suchdol dokázal početní převahu rychle využít. Jedna ze standardních situací se odrazila na vápno k Vojáčkovi, který propálil vše, co před ním stálo, 1:1! Chvilku na to si domácí opět zakřičeli gól. Králík se dostal do vápna posunul míč na Š. Šibravu a ten míč uklidil do branky, ale pomezní rozhodčí avizoval ofsajd. Než se domácí rozkoukali, co se stalo, Velim rychle rozehrála a na místo oslav přišlo zklamání, protože pas za obranu si našel Kmoch a prostřelil Čižinského, 1:2. V závěru Suchdol ještě tlačil ze standardních situací, ale žádnou velkou příležitost si nakonec nevypracoval. A tak všechny body ukořistil soupeř.