SuchdolSK UNION Čelákovice
1:3
ne 22. 9. 2024 16:30 @ Suchdol, 1.B třída sk.C (7.liga sk.C), 7. kolo

Domácí prohra po 2,5 letech

Suchdol - Čelákovice 1:3 (1:3) | 9' Lukáš Laštovka - 11', 27' a 35' Stanislav Mařík

Suchdol - Čelákovice 1:3 (1:3)

Branka: 9' Lukáš Laštovka

Sestava: Čižinský – Vojáček, Volný, Dobeš, V. Kaše (46' J. Kaše) (86' Králík) – Herout ©, Pacák, Biroš – Š. Šibrava, Zelený (59' Karásek), L. Laštovka

Průběh utkání:
Domácí hned v úvodu po povedeném protiútoku šli do vedení. Biroš obral obránce o míč, posunul ho na Š. Šibravu a ten přihrávkou přes celé vápno našel až na zadní tyči L. Laštovku, který tvrdou ranou prostřelil přesouvajícího se brankáře, 1:0! Vedení domácím však dlouho nevydrželo. O dvě minuty později totiž Čižinský hledal výhozem v těžké pozici V. Kašeho, který míč ztratil a na centr od kapitána Skuhravého si naskočil Mařík a míč uklidil k tyči, 1:1. Hosté tak ucítili šanci a hnali se za otočením zápasu. Což se povedlo po necelé půlhodině hry. Míč z rohového kopu našel opět Maříka a ten nadvakrát dostal míč až do branky, 1:2. Hosté se do konce poločasu radovali ještě jednou. Střelecký pokus od Sebery vyrazil Čižinský pouze do tyče a míč se tak šťastně odrazil k Maříkovi, který tak zkompletoval hattrick, 1:3.

Ve druhém poločase se domácí více vyrovnali ve hře, ale to způsobovalo i okénka v obraně. Dvě obrovské šance měl Buriánek, ale ani jednou nedokázal Čižinského překonat. Za domácí měl velkou šanci ke snížení Biroš. L. Laštovkovu ránu brankář pouze vyrazil, ale dorážející Biroš neměl už tolik času, protože brankář Schlosser se mu rychle vrhl pod nohy a ránu zablokoval. V závěru pak ještě napřáhl z dálky Pacák, ale svou střelou orazítkoval pouze břevno.

Na výsledku se už nic nezměnilo a domácí po 2,5 letech okusili hořkost porážky v domácím prostředí.