Související zápas

TJ Slavoj VrdySuchdol
so 21. 9. 2024 10:00 @ Vrdy, "KOLI" OP DOROSTU, 7. kolo
28_20240922_073231.jpg

Jeden gól rozhodl o výhře Vrdů

Vrdy - Suchdol 1:0 (0:0) | 70' David Kapounek

Vrdy - Suchdol 1:0 (0:0)

Soupiska: Petrus [K] - Jaroš, Havelka, Kohoutek, Lhotka, Melcer, Šlapák, Vlček, Vávra, Vele, Mráz, Lovětínský, R. Loužil, T. Loužil, Kmoch, F. Šibrava

Slova trenéra:
"Škoda toho zápasu, spíš toho výsledku. 1:0 jsme prohráli remízový zápas. Kluci bojovali. Všichni si zahráli. Škoda, že jsme neproměnili nějakou tu šanci. Soupeř měl taky svoje šance, ale rozhodla jedna chyba, kterou jsme udělali my. Celý zápas byl jenom o tomhle."
Zdeněk Šibrava: "Sestava byla nejsilnější?"
"Nebyla. Chybělo nám spoustu hráčů, ale je to spíš o tom, že potřebujeme, aby ti kluci hráli. Není to o tom, abysme za každou cenu vyhrávali zápasy. Odpoledne jdou zase ti ostatní za béčko, aby zase hráli. Takže to není o tom, abysme každýho přehrávali. I když si myslím, že kdybysme měli silnější sestavu, tak bysme tady asi vyhráli." (David Čižinský)