Související zápas

44_20241009_213217.jpg

Rána z dálky rozhodla

AFK Pečky - Suchdol 1:0 (0:0) | 62' Tomáš Holub

AFK Pečky - Suchdol 1:0 (0:0)

Sestava: Čižinský – Vojáček, Zelenka, Gallistl, Dobeš  – Herout ©, Pacák, Králík – Zelený, Š. Šibrava, V. Kaše (75' Karásek)

Průběh zápasu:
V úvodu zápas začal vyrovnaně a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Velkou šanci měl Zelený, který se po centru objevil sám před brankářem, ale bohužel svou umístěnou střelou na brankáře nevyzrál. Do další šance se dostal opět Zelený, když lehce tečoval Vojáčkovu ránu. Míč tentokrát skončil těsně vedle. Pro hosty se zápas zkomplikoval po půl hodině hry, kdy byl Vojáček v souboji pozdě a po druhé žluté kartě byl první ve sprchách. Domácí mohli relativně rychle výhodu využít, ale ránu Zborníka zastavilo břevno.  Další pokus měl i zpoza vápna Brunclík, ale konečky prstů dokázal Čižinský míč vytěsnit mimo prostor branky.

I ve druhém poločase pokračoval tlak domácích, kteří měli problém se prokombinovat do vápna. Své štěstí zkusil z dálky Holub a míč nasměroval k tyči, kam Čižinský nedosáhl, 1:0.  Suchdol měl příležitost ke srovnání v závěru, kdy po kombinaci Š. Šibrava, Pacák, Dobeš si poslední jmenovaný ve vápně nepřebral ideálně míč a tak ze šance nakonec nebylo nic. Suchdol se i v 10-ti mužích sice snažil, ale ke srovnání to nevedlo.

Hosté se vrátili z Peček s prázdnou a bez vyloučeného Vojáčka.