TJ PátekSuchdol
3:3
so 31. 8. 2024 17:00 @ Pátek, 1.B třída sk.C (7.liga sk.C), 4. kolo

Šest branek v první půli, utkání však bez vítěze

Pátek - Suchdol 3:3 (3:3) | 7' a 37' Marek Ramšák, 15' Jan Bartoš - 28' Štěpán Šibrava, 32' Martin Králík, 34' Jan Herout

Pátek - Suchdol 3:3 (3:3)

Branky: 28‘ Štěpán Šibrava, 32‘ Martin Králík, 34‘ Jan Herout

Sestava: Čižinský – Vojáček, Zelenka, Gallistl, Dobeš – Herout ©, Pacák, Králík – Š. Šibrava, Zelený (50‘ Pašiak), Biroš

Průběh utkání:
Utkání začalo zostra. Už v 7‘ Gallistl namazal Ramšákovi a ten míč uklidil do prázdné branky, 1:0. Po čtvrt hodině to bylo už o dvě branky, když si nákop za obranu našel Bartoš a prostřelil Čižinského, 2:0. Suchdol měl též několik příležitostí, kdy střílel Šibrava nebo Dobeš, ale vždy se dokázal zaskvět brankář domácích. I tak se dokázali hosté oklepat.Ve 28‘ po pasu za obranu od Herouta na Šibravu, si druhý jmenovaný poradil na jedničku a snížil na 2:1! Chvilku na to se do vápna probil Králík a ranou do odkryté poloviny branky srovnal na 2:2! Šesti-minutovku hrůzy pro domácí ukončil Herout ranou zpoza vápna a dokonal tak obrat, 2:3! Domácí ale dlouho na srovnání nečekali. Nákop za obranu si našel Ramšák, který byl u míče dřív než Čižinský a jeho ránu ještě nešťastně tečoval Vojáček. Zda by šla původně vedle se nyní můžeme jen domnívat. Ramšák se tak mohl radovat 3:3.

Druhá půle už takovou divočinu nenabídla. Suchdol byl více koncentrovaný v obraně a když už ji domácí překonali, tak narazili na Čižinského. Zápas tak skončil stejně jako první půle 3:3 a oba celky se tak musely spokojit s bodem.