ne 25. 8. 2024 17:00 @ Suchdol, 1.B třída sk.C (7.liga sk.C), 3. kolo

Suchdol doma neudržel vedení a v prvním domácím zápase pouze remizoval

Suchdol - Křinec 1:1 (1:1) | 21' Štěpán Šibrava - 28' Matěj Žmolil

Suchdol - Křinec 1:1 (1:1)

Branky: 21' Štěpán Šibrava

Sestava: Čižinský – Vojáček, Zelenka, Gallistl, Dobeš – Herout ©, Pacák, Králík (68' V. Kaše) – Š. Šibrava, Zelený (46' Pašiak), Biroš

Průběh zápasu:
Zápas nenabídl příliš gólových akcí nebo šancí, byl to spíše ubojovaný zápas o střed hřiště. Přesto domácí začali lépe, ale svá útočná tažení nedotáhla do konce díky své zbrklosti nebo nepřesnosti. Po autovém vhazování se až na vápno prodral Dobeš, posunul míč na Šibravu a ten ranou z dálky rozvlnil síť 1:0! Hosté ale dokázali stav brzy srovnat. Hnát otočil hru na Krále, jehož ránu sice Čižinský dokázal vyrazit, ale pouze do prostoru, kde byl Žmolil a ten na dvakrát míč dostal až do branky, 1:1. V závěru prvního poločasu měli tak více ze hry spíše hosté, ale žádná velká šance se ani na jedné straně neodehrála.

Druhý poločas už byl v režii domácích, ale pouze po vápno, kde útoky narážely na zhuštěnou a připravenou obranu. Největší šanci měli domácí po standardkách. Od Pašiaka se nejprve k hlavičce dostal netradičně Pacák, ale míč nedokázal nasměrovat do branky. Do další velké šance se dostal hlavou i Dobeš, ale také těsně minul. A tak se oba soupeři rozešli smírně a berou po bodu.

Nyní Suchdol čeká těžký soupeř v podobě Pátku.