Titulové oslavy začaly už čtyři kola před koncem sezóny

Suchdol - Zruč nad Sázavou 4:0 (3:0) | 14' Štěpán Šibrava, 20' a 50' Martin Králík, 43' Jan Zelený

Suchdol - Zruč nad Sázavou 4:0 (3:0)

Branky: 14' Štěpán Šibrava, 20' a 50' Martin Králík, 43' Jan Zelený

Sestava: Čižinský – Zelený (83' Dolejš), Dobeš, Gallistl, V. Kaše – Herout, Pacák, Králík (73' Petrus) – Š. Šibrava (61' Vojáček), L. Laštovka, Biroš

Průběh utkání:
Suchdol kvůli absencím nastoupil s netradičním složením obrany a věkovým průměrem 10-ti mužů v poli 23,2 let, kterým kryl záda vele-zkušený brankář Čižinský. A právě mladíci táhli útoky domácích. Do první šance se dostal Š. Šibrava, ale nezvolil ideální zakončení a branku přestřelil. O pár minut později měl šanci na reparát. Nejprve prošel středem hřiště až před brankáře, kterého oběhl a míč poslal do prázdné branky, 1:0! V další šanci dostal Š. Šibrava míč za obranu a předložil ho před prázdnou branku Králíkovi, 2:0! Do konce poločasu přidal ještě třetí trefu Zelený. Po přihrávce od Králíka se dostal za obranu a postupoval sám na Cudlína, kterého tvrdou střelou a s trochou štěstí prostřelil, 3:0!

Ve druhém poločase se po rohovém kopu dostal do zakončení Dobeš, ale zeď těl neprostřelil. To se však povedlo Králíkovi, který tak zvýšil skóre na 4:0! Domácí i nadále měli šance, ale další branku už nepřidali. Po závěrečném hvizdu tak mohli začít slavit!! Suchdolský tým si čtyři kola před koncem zajistil prvenství v soutěži.