FK KAVALIER SázavaSuchdol
1:2
ne 8. 9. 2024 10:00 @ Sázava, "KOLI" OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 5. kolo

Výhra v Sázavě

Sázava - Suchdol 1:2 (1:1) | 19' David Hrnčiřík - 26' Matyáš Mašín, 59' Matyáš Vávra

Sázava - Suchdol 2:1 (1:1)

Branky: 26' Matyáš Mašín, 59' Matyáš Vávra

Soupiska: J. Vančura [K] - V. Vančura, Vávra, Vlach, D. Svoboda, M. Svoboda, Novotný, Mašín, Jandus, Blažek, Jarošová, Kneiflová, Pospíšil

Slova trenéra:
Na další mistrovské utkání jsme jeli na horkou půdu do Sázavy. V první poločase se hrál velmi vyrovnaný fotbal a padly góly na obou stranách. Náš vyrovnávací gól, padl po krásné fotbalové akci.
Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a byli jsme lepším týmem. Vytvářeli jsme si šance a Sázavu do žádné nepustili. Za náš dobrý výkon ve druhém poločase přišla minutu před koncem odměna, když jsme vstřelili vítězný gól a zaslouženě vyhráli.
Musím pochválit celý tým. Opět jsem spokojený s převedenou hrou a výsledkem. (Radim Vlach)