Pro členy klubu

TJ Sokol Družba Suchdol
Přihlašování na událost z webu není povoleno.
Zápas / Turnaj

Turnaj Generací 2024

Prosíme o přihlášení na devátý ročník tohoto interního turnaje.
sobota 22. 6. 2024 9:30 – 17:00
Suchdol - Hlavní hřiště

Turnaj generací - turnaj kde se v jednom týmu potkají děti s přípravek až po dospělé z A týmu. Celý turnaj je především o zábavě a o získání putovního poháru.

Jak turnaj probíhá? Po přihlášení do EOS Vaše jméno spadne do jednoho z osmi košů, které jsou rozděleny dle věku. Pořadatel určí 8 kapitánů, většinou z A týmu, kteří dostanou první úkol a to je vylosovat barvu týmu. Po vylosování kapitán dostane trička vylosované barvy pro celý tým a i pro pár fanoušků. Trička Vám zůstávají na památku. Poté přichází losování týmu, kapitán vybírá vždy jednoho hráče z jednoho koše, tím je zaručeno, že tým má všechny věkové kategorie. Poté se jde na fotbal, hraje se na třech hřištích najednou. Nejprve se utkají nejmenší, pak starší a nakonec ty nejstarší a samozřejmě se výsledek sčítá. Každý z hráčů získá nejenom tričko, ale i odměnu na konci.

Prosím o Vaši spolupráci a nyní přihlášení v EOS. To, že někdo den předem onemocní je určitě možné, ale nyní potřebujeme Vědět kdo může a kdo určitě nemůže nebo nechce. Děkuji.