Novoroční Výběh na Vysokou

Novoroční výběh na Vysokou je tradiční akce pořádaná každoročně na Nový rok, kterou pořádá TJ Sokol Družba Suchdol ve spolupráci s městysem Suchdol. Tento běh se koná již od roku 2014 a přitahuje účastníky všech věkových kategorií, kteří si chtějí zpříjemnit začátek nového roku aktivním pohybem. Událost není závodem, takže se běží volným tempem, což ji činí ideální pro rodiny s dětmi, přátele i jednotlivce. Trasa vede k rozhledně na Vysoké, kde účastníci slavnostně připíjí na nový rok, což přidává akci příjemnou společenskou atmosféru.

Účastníci se scházejí u Kovárny v Suchdole v 11:00, odkud společně vyrážejí na trasu. Akce je vhodná nejen pro běžce, ale také pro cyklisty, což umožňuje širokou účast. Pro mnohé se tento výběh stal oblíbeným způsobem, jak symbolicky zahájit nový rok a zároveň strávit čas v přírodě s přáteli a rodinou. S heslem „Jak na nový rok, tak po celý rok“ je novoroční výběh nejen zdravým startem do nového roku, ale také tradicí, která spojuje naší obec.

Zpět na Klubové události