Sportovní Karneval

Sportovní karneval je tradiční ples, který se každoročně koná v suchdolské sokolovně a patří mezi nejoblíbenější společenské události obce. I když nese název „sportovní“, jeho kouzlo spočívá v rozmanitosti kostýmů a masek, které si účastníci oblékají. Masky nejsou omezeny pouze na sportovní témata – na parketu se tak potkávají postavy z pohádek, filmů, historie nebo fantazie, což vytváří pestrou a zábavnou atmosféru. Tento karneval je ideální příležitostí, kdy se mohou obyvatelé Suchdola a okolí sejít, společně se pobavit a užít si večer plný tance, smíchu a kreativních převleků.

Součástí programu je nejen tanec, ale také soutěže o nejlepší masky, vystoupení, tombola a samozřejmě i skvělé občerstvení. Živá hudba doprovází celý večer, který tradičně trvá až do pozdních nočních hodin. Sportovní karneval je událostí, která každoročně přitahuje širokou škálu návštěvníků a díky své přátelské a uvolněné atmosféře si získal pevné místo v kulturním kalendáři obce.

Zpět na Klubové události