Suchdoliáda

Suchdoliáda je každoroční atleticko-zábavná akce, která se koná na suchdolském fotbalovém hřišti. Je určena pro širokou veřejnost, přičemž hlavní zaměření je na rodiny s dětmi. Tento den, traičně v polovině června, je plný sportovních aktivit, soutěží a her, které podporují sportovního ducha, zábavu a sportovní komunitu. Účastníci se mohou těšit na osm různorodých disciplín. Suchdoliáda není jen o soutěžení, ale i o sdílení radosti a dobré nálady, což z ní dělá jedinečnou událost, která spojuje sousedy a přátele.

Kromě sportovních aktivit nabízí Suchdoliáda také bohatý doprovodný program, zahrnující hudební vystoupení, občerstvení a stánky s různými produkty. Klademe důraz na vytvoření přátelské a uvolněné atmosféry, kde se mohou návštěvníci setkat, pobavit a strávit společně kvalitní čas. Každý rok přichází mnoho lidí, aby se zúčastnili nebo jen podpořili své přátele a rodiny. Suchdoliáda se tak stává nejen sportovní událostí, ale i tradičním společenským setkáním.

Zpět na Klubové události